Dostať k sebe domov diela slovenských umelcov nebolo nikdy jednoduchšie.

Artoška je nový e-shop s limitovanými edíciami reprodukcií obrazov od slovenských umelcov. Väčšina výťažku z predaja putuje priamo autorovi, čím prispievame k rozvoju umenia na Slovensku.

Márne by ste na slovenskom internete hľadali podobný obchod. Nenašli sme ho ani my, a preto sme sa rozhodli konať. Našou misiou je podpora slovenských umelcov a viac kvalitného umenia v domácnostiach. Veríme, že to môžeme docieliť práve limitovanými edíciami.

S autormi umeleckých diel sme uzavreli dohodu. Z každej predanej reprodukcie im dávame polovicu. Artoška platí tlač, dopravu a marketing. Autor teda dostane väčšiu časť výťažku z predaja diela. Myslíme si, že to je férový spôsob ako podporiť slovenské umenie.

Každý obraz je predávaný výhradne v limitovanom počte 10 kusov. Po vypredaní reprodukcie nikdy nedotláčame a ich ďalšia kúpa tak nebude možná. Chceme tým zaručiť výnimočnosť a jedinečnosť každej série.

Rozmer všetkých obrazov je 60 x 90 cm. Podľa originálu sú orientované na výšku, iné na šírku.

Obrazy doručujeme bez rámu, balené v kartónovom tubuse a vytlačené na vysokokvalitnom papieri. Čoskoro ponúkneme možnosť objednať si obraz už zarámovaný.

Rozmer 60 x 90 cm je štandardná veľkosť rámov. Vhodný rám je teda možné jednoducho kúpiť v obchode, napríklad tento rám z ikea predajne. Ak chcete mať obraz zaramovaný bez bieleho priestoru pri okrajoch, je potrebné nechať si obraz orezať a zarámovať v rámovacej službe.

Máme radi kvalitu. Originál diela profesionálne nafotíme a následne digitálne upravíme tak, aby sa s ním výsledná tlač reprodukcie čo najviac zhodovala. Tlačíme na vysokokvalitný papier.

5
Autorov
15
Umeleckých diel
150
Vytlačených reprodukcií